Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno Arena | 2 etapas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė oranger Rodyti pranešimą
    Žinau. Viena iš tų partijų, kur galima pamatyti protingų veidų.
    Bet ne Kaune.
    It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

    Comment


      Parašė Vikis Rodyti pranešimą
      Protingas kaip konservatorius
      aš esu konservatorių partijos narys. beje, kaunietis ir esantis kaune. turite ką nors prieš mane?

      likusiems noriu primint, kad atnaujinta kaunasarena.info svetainė - įdėta keletas straipsnių, gal jau ir matytų.
      www.gediminasbanaitis.lt

      Comment


        Parašė Skrandis Rodyti pranešimą
        aš esu konservatorių partijos narys. beje, kaunietis ir esantis kaune. turite ką nors prieš mane?

        likusiems noriu primint, kad atnaujinta kaunasarena.info svetainė - įdėta keletas straipsnių, gal jau ir matytų.
        Tai gal turi informacijos, kodėl koncervatoriai nutrauks sutartį su BBI?
        When a man lies, he murders some part of the world

        Comment


          Parašė Skrandis Rodyti pranešimą
          aš esu konservatorių partijos narys. beje, kaunietis ir esantis kaune. turite ką nors prieš mane?
          Viskas vyrai, įklimpot, kas ant konservų varėt. Dabar naktį išveš į fortą ir susidoros Noriu pažymėt, kad asmeniškai aš prieš kons... Konservatorius nei žodžio nepasakiau

          Comment


            Parašė liutass Rodyti pranešimą
            Tai gal turi informacijos, kodėl koncervatoriai nutrauks sutartį su BBI?
            todėl, kad debilas ir bažnyčioje debilas. pasak žas. jei rimtai, kauno TS yra tam tikra vidinė kova, yra rakausko pateptųjų, yra ir neįsigilinusių. kaip ir visur. bet situacija nėra vien tokia, kaip gali atrodyti iš žiniasklaidos. ryšys tarp francų ir mero yra. dirbama ta linkme. stengiamasi. o povandeninės srovės, sklindančios nuo vln, irgi daro savo įtaką. bet ir iš koncervų ir iš žalgirio/francų pusės yra sąžiningai dirbančių žmonių.

            dabar esmė, ar miliūnas įsitrauks į lt/fr-united. va kur klausimas šią dieną.
            www.gediminasbanaitis.lt

            Comment


              O kas pasipriešino grynai prancūzų variantui? Negi Vln?

              Comment


                Kuris čia iš visų rašančių nenorėtų važinėti su "ferrari"? Manau, kad visi. O kiek iš jūsų važinėja?
                Ar nereikėtų pradėti gyventi pagal savo kišenę ir nusileisti ant žemės.

                IT. Sicilija
                PT. 11 dienų Portugalijos keliais
                LT. Kaunas 2009.01.04

                Comment


                  Parašė Skrandis Rodyti pranešimą

                  dabar esmė, ar miliūnas įsitrauks į lt/fr-united. va kur klausimas šią dieną.
                  Galvojat, kad bus pigiau?
                  When a man lies, he murders some part of the world

                  Comment


                    1

                    IT. Sicilija
                    PT. 11 dienų Portugalijos keliais
                    LT. Kaunas 2009.01.04

                    Comment


                      Parašė liutass Rodyti pranešimą
                      Galvojat, kad bus pigiau?
                      aš nežiūriu vien į kainą. man rūpi 2009 metai. man ir miesto prabanga patinka. nenoriu veltis į diskusijas, tai nepakeis jūsų nuomonės, tai nepakeis ir mano. aš įsitikinęs, jog su francais būtina dirbti. bet tai asmeninė nuomonė. už kitus nekalbėsiu.
                      mane tik papiktino kelių asmenų absoliutinimai, jog tarp koncervų nėra protingų žmonių. absoliutinimai - trumpo proto ženklas.
                      jei ieškote atsakymų dėl galutinių kainų, sportalas jums pateikęs gerą palyginimą: http://www.kaunasarena.info/ziniaskl...rtalascom.html
                      www.gediminasbanaitis.lt

                      Comment


                        E.Miliūno Koliziejus (projektas dar nepadarytas)

                        Vieta: - Nemuno sala
                        Talpa: - 14.673
                        Statybos trukmė: - nenurodyta
                        Arenos kaina: - 44 mln. eurų (kaina apskaičiuota nepasikonsultavus su statybų bendrovėmis, o vadovaujantis vidurkiais pagal arenos tūrį.)
                        Viso projekto kaina: - 55 mln. eurų
                        Finansavimas: - nėra
                        Stato: - nenurodyta
                        Operatorius: - nėra
                        Išlaikymas 25 metus: - nepaskaičiuotas
                        Operavimo mokestis: - nepaskaičiuotas
                        Koncesijos trukmė: - nenurodyta

                        Pajacai.

                        Iš Skrandžio šaltinio http://www.kaunasarena.info/ziniaskl...rtalascom.html
                        Paskutinis taisė rat; 2007.07.13, 15:54.

                        Comment


                          Noriu pridėti prei skrandžio išsakytos pozicijos, kad Žalgirio darbas su Bouygues kompanija yra tiesiogiai susijęs su komandos ateitimi Eurolygoje, nes Bouygues yra vieni iš artimų Eurolygos (Bartomeu) partnerių. Derybų nutraukimas su prancūzais pakirstų Žalgirio autoritetą EL ratuose - o dabar paklauskime, kam tai Lietuvoje yra naudinga? Visi keliai veda į dvi viena kitą paremiančias verslo grupuotes, kurios daro įtaką asmenims ne tik Vyriausybėje, bet ir Kauno savaivaldybėje: "Rubicon" ir "Lietuvos rytas" (aišku, pastarojo įtaka labiau nacionalinė nei Kauno lygio). Politikoje pakanka pasinaudojant keliais asmenimis iš išorės "užvirti košę", kad po to atrodytų ir būtų oficialiai pateikiama, kad visos problemos kyla iš vidaus (šiuo atveju - iš Kauno savivaldybės), o visi, kurie prakalba apie esmines priežastis, spaudoje būtų apkaltinami paranoja ir šizofrenija. Būtent tai ir yra daroma.

                          Comment


                            Šiandien 18:00 per Pūko TV rodys tą Rakausko arenos "pristatymą" iš savivaldybės. Pažiūrėti tikrai verta. Asmeniškai man to "pristatymo" metu buvo daug juoko

                            Comment


                              Na nebezinau ka ir besakyt. Manau prisidesiu prie kitu ir, iki prasides statybos, sioje temoje daugiau neberasysiu

                              Kauno arenos drama tęsiasi: „Žalgiris“ neranda Miliūno
                              Autorius Nerijus Budrys
                              liepos 13, 2007
                              Kauno „Žalgirio“ krepšinio klubo atstovai negali susisiekti su architektu Eugenijumi Miliūnu, kad pateiktų jam kvietimą prisijungti prie architektų grupės, tvarkysiančios Nemuno salą ir aplinkines teritorijas.

                              „Nuo vakar dienos E. Miliūno mobilusis telefonas yra išjungtas. Kol kas nepavyko pasišnekėti asmeniškai su juo pačiu ir išdėstyti mūsų pasiūlymą. Tikimės, kad tai tik atsitiktinumas, jog mums nepavyksta su juo susisiekti ir viliamės, kad artimiausiu metu pavyks tai padaryti“, - Verslosavaite.lt teigė „Žalgirio“ komunikacijos direktorius Paulius Motiejūnas.

                              Savivaldybei siekiant nutraukti derybas su areną Nemuno saloje ketinančiu statyti prancūzų bendrovės „Bouygues Batiment International“ (BBI) ir Kauno „Žalgirio“ konsorciumu, pastarasis, siekdamas išgelbėti situaciją, subūrė žinomų Kauno architektų grupę, prie kurios kviečia prisijungti ir E. Miliūną.

                              E. Miliūno projektui simpatizuoja didžioji dauguma Kauno miesto Savivaldybės Tarybos narių.

                              Kitą ketvirtadienį Savivaldybės Taryba balsuos ar tęsti derybas su BBI.
                              www.verslosavaite.lt

                              Comment


                                per ta puko tv tai rakausko cirka rodo, niekaip as to zmogaus nesuprantu, ka jis nori irodyt

                                Comment


                                  nu, daba Miliunas išsisukinėja ka jis nori, kad BBi ar sabas pas ji ant keliu atropotu
                                  Paskutinis taisė 99; 2007.07.13, 19:04. Priežastis: Kalbos kultūra

                                  Comment


                                    jeffas visiškai teisus, aiškiau ir būti negali... jeigu susidraugautų Žalgiris su bertomeu partneriu, vieta eurolygoje būtų beveik užtikrinta, o kai kam tai tikrai nepatinka, ką mes ne kartą minėjome. o istorija su miliūnu tai čia išvis cirkai...

                                    Comment


                                      Parašė Skrandis Rodyti pranešimą
                                      aš esu konservatorių partijos narys. beje, kaunietis ir esantis kaune. turite ką nors prieš mane?

                                      likusiems noriu primint, kad atnaujinta kaunasarena.info svetainė - įdėta keletas straipsnių, gal jau ir matytų.
                                      siaip idomu ar ponas meras suvokia jog isspyrus BBI ir neradus pinigu Miliuno projektui jis politinis lavonas pataps
                                      Paskutinis taisė Marux; 2007.07.13, 20:54.

                                      Comment


                                        Parašė Marux Rodyti pranešimą
                                        siaip idomu ar ponas meras suvokia jog isspyrus BBI ir neradus pinigu Miliuno projektui jis politinis lavonas pataps
                                        suvokia. bent jam tai ne kartą sakyta.
                                        www.gediminasbanaitis.lt

                                        Comment


                                          Parašė Skrandis Rodyti pranešimą
                                          suvokia. bent jam tai ne kartą sakyta.
                                          gal zinai, ar Z ir BBI atstovam pavyko susisiekt su Miliunu,,ar jis vis dar išsisukinėja
                                          Paskutinis taisė 99; 2007.07.16, 20:38. Priežastis: Kalbos kultūra

                                          Comment

                                          Working...
                                          X